Srebrny wisiorek krzyżyk pozłacany srebro pr.925
Opis
Elegancja w czystej postaci. Ten złocony wisiorek to propozycja dla osób ceniących szlachetny minimalizm i perfekcję wykonania. Prosta, geometryczna forma krzyża o lekko ściętych krawędziach tworzy nowoczesny, a zarazem pełen powagi symbol, który doskonale prezentuje się na każdym łańcuszku. Baza ze srebra próby 925 została pokryta grubą warstwą złota o ciepłym, klasycznym odcieniu. Uniwersalne proporcje i surowa elegancja sprawiają, że jest to idealny wybór zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dzięki swojej klasycznej formie jest to najbezpieczniejszy i najbardziej trafiony wybór na pamiątkę Chrztu, Komunii, Bierzmowania czy jubileuszu.
Poznaj nasze pozostałe produkty i stwórz idealny zestaw!
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Dla kogo | Unisex |
| Surowiec | Srebro pozłacane |
| Kamień | Bez kamienia |
| Próba | 925 |
| Waga | 1,2 g |
| Szerokość produktu | 1,3 cm |
| Długość całkowita | 2,9 cm z zawieszką |
| Motyw | Krzyż |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
0
Darmowa dostawa
od 200 zł14 dni
na zwrot towaru2 lata
Gwarancji
![]()
Otrzymasz biżuterię gotową do wręczenia

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.