DARMOWA DOSTAWA OD 350 ZŁ

Złote bransoletki dla dzieci

Już w czasach starożytnych bransoletki odgrywały ogromną rolę jako bardzo ważne talizmany. Według wierzeń, w starożytnej Syrii zapewniały boską opiekę, zaś argentyńscy Indianie wierzyli, że chronią one przed tak zwanym Złym okiem. W dzisiejszych czasach wiara w te przesądy wygasła, jednakże miłość do ulubionych błyskotek pozostała niezłamana. Potwierdza to niesamowitą moc, jaką posiada biżuteria oraz historię, jaką może ze sobą nieść. Z tego względu  wyroby jubilerskie są cenionym prezentem, a każda okazja jest dobra, aby sprawić piękny upominek naszym najbliższym. Złota bransoletka dla dziecka stanowi niepowtarzalny prezent, który posłuży przez lata. W naszej ofercie posiadamy bransoletki z podłużną blaszką, na których możliwy jest grawerunek, co sprawia, że podarunek stanie się jeszcze bardziej osobisty, a jej piękny, delikatny wygląd z pewnością zachwyci każdą małą elegantkę. Personalizowane bransoletki na chrzest dla dziewczynki to wspaniały pomysł na upamiętnienie tego ważnego wydarzenia. Możliwość wygrawerowania na przykład daty chrztu, imienia pociechy bądź inicjałów rodziców chrzestnych sprawia, że bransoletka nie jest tylko pamiątką, ale także staje się symbolem silnych więzi pomiędzy bliskimi.

Bransoletki na komunię dla dziewczynki nie tylko będą cieszyć właścicielkę jeszcze przez wiele lat po uroczystości, ale też będą przywoływać niezwykle miłe wspomnienia związane z tym dniem. Oprócz oczywistych wartości ozdobnych, dzięki personalizacji bransoletka będzie posiadać również ogromną wartość sentymentalną.

W ciągu roku jest wiele niezwykłych okazji, przy których można wręczyć wyjątkowy upominek.

Złota bransoletka dla dziewczynki sprawdzi się nie tylko w urodziny, ale również imieniny, Boże Narodzenie oraz jako piękne upamiętnienie ważnych osiągnięć z życia dziecka. Oryginalna treść zamieszczona na blaszce pozwoli w przyszłości przenosić się w myślach do pamiętnych dni, a w rezultacie wspominać i doceniać piękno tych niepowtarzalnych, beztroskich chwil z dzieciństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl