Srebrny wisiorek, krzyżyk pr.925 z cyrkoniami
Opis
Wyjątkowa zawieszka w kształcie krzyżyka wykonana z wysokiej jakości srebra próby 925. Klasyczna forma została ozdobiona lśniącymi cyrkoniami, które pięknie odbijają światło i nadają biżuterii eleganckiego charakteru. Starannie wykonane detale oraz nowoczesny design sprawiają, że krzyżyk doskonale sprawdzi się zarówno jako symbol wiary, jak i stylowy dodatek do codziennych oraz eleganckich stylizacji.
Delikatne zdobienie na całej powierzchni podkreśla jego wyjątkowy wygląd, a solidne oczko umożliwia wygodne noszenie zawieszki na łańcuszku.
Poznaj nasze pozostałe produkty i stwórz idealny zestaw!
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Dla kogo | Unisex |
| Surowiec | Srebro |
| Kamień | Cyrkonia |
| Próba | 925 |
| Waga | 1,7 g |
| Szerokość produktu | 1,3 cm |
| Długość całkowita | 2,5 cm z zawieszką |
| Motyw | Krzyż |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
0
Darmowa dostawa
od 200 zł14 dni
na zwrot towaru2 lata
Gwarancji
![]()
Otrzymasz biżuterię gotową do wręczenia

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.