Srebrny wisiorek, krzyżyk pr.925 z cyrkoniami
Opis
Elegancki i ponadczasowy krzyżyk wykonany z wysokiej jakości srebra próby 925, ozdobiony lśniącymi cyrkoniami, które pięknie odbijają światło i nadają biżuterii wyjątkowego blasku. To klasyczny symbol o głębokim znaczeniu, który jednocześnie stanowi stylowy dodatek do codziennych i eleganckich stylizacji.
Precyzyjne wykończenie oraz delikatna oprawa kamieni sprawiają, że zawieszka prezentuje się niezwykle subtelnie i elegancko. Krzyżyk doskonale sprawdzi się jako prezent na komunię, bierzmowanie, chrzest lub inną ważną okazję, a także jako osobista biżuteria o symbolicznym charakterze.
Poznaj nasze pozostałe produkty i stwórz idealny zestaw!
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Surowiec | Srebro |
| Kamień | Cyrkonia |
| Próba | 925 |
| Waga | 1,6 g |
| Szerokość produktu | 2 cm |
| Długość całkowita | 3,9 cm z zawieszką |
| Motyw | Krzyż |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
0
Darmowa dostawa
od 200 zł14 dni
na zwrot towaru2 lata
Gwarancji
![]()
Otrzymasz biżuterię gotową do wręczenia

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.