Srebrna bransoletka 925 szeroka gładka z pięknym wzorem węzeł nieskończoności
Opis
Elegancka bransoletka z polerowanego srebra próby 925 zachwyca unikalnym designem opartym na motywie nieskończonego węzła. Ogniwa formujące ciągłe, harmonijne pętle symbolizują nierozerwalne więzi i wieczność, nadając biżuterii głębokie, osobiste znaczenie.
Gładkie wykończenie na wysoki połysk pięknie odbija światło, sprawiając, że bransoletka jest idealnym dopełnieniem zarówno codziennych, jak i wieczorowych stylizacji. Wyposażona w regulowane zapięcie dla idealnego dopasowania, stanowi wyrafinowany wybór dla kobiet ceniących klasę i symboliczną biżuterię.
Kolekcja bransoletek jest idealna dla kobiet, które lubią dodatki. Skompletuj swój zestaw różnorodnych bransoletek! Zabłyśnij z biżuterią Susetti!
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Rodzaj bransoletki | Elementowa |
| Dla kogo | Dla Niej |
| Surowiec | Srebro |
| Kamień | Bez kamienia |
| Próba | 925 |
| Waga | 4,7 g |
| Szerokość produktu | 1,1 cm |
| Długość całkowita | 18,5 + 2,5 cm |
| Motyw | Inny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
0
Darmowa dostawa
od 200 zł14 dni
na zwrot towaru2 lata
Gwarancji
![]()
Otrzymasz biżuterię gotową do wręczenia

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.